Adopcja Winorośli


Zostań właścicielem cząstki winnicy! Albo zrób komuś ekskluzywny prezent, jakiego nigdy nie zapomni! Zaadoptuj winorośl w winiarskim regionie ENOTarnowskie.

Tę unikatową propozycję stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli jesteś wielbicielem polskiego wina, jeśli lubisz poznawać nowe smaki, jeśli chcesz spędzić niesamowite chwile na winnicy – skorzystaj z limitowanej możliwości adopcji winorośli.

Zobacz na mapkę ENOTarnowskie i wybierz winnicę, w której chcesz zaadoptować krzaczek. W każdej z 12 winnic jest tylko po 100 krzaczków.

Potem zdecyduj się na jeden z trzech pakietów, wybierając specjalne korzyści, na jakich Tobie zależy.

Jeszcze tylko kilka łatwych kroczków i wkrótce spotkamy się na winnicy, gdzie będzie Twoja oznakowana winorośl, wino dla Ciebie i osoby Tobie towarzyszącej, lokalne przysmaki oraz winiarz i sommelier do twojej dyspozycji. Wcześniej otrzymasz pocztą uroczysty Certyfikat Właścicielski.

Pamiętajcie, że adopcja winorośli to także świetny pomysł na ekskluzywny i wyjątkowy prezent dla bliskiej Tobie osoby!

Po chwili pojedziemy do pierwszej z winnic: Winnicy Zadora, gdzie skosztujesz trzech win z deską lokalnych serów, pieczywa i lokalnie na zimno tłoczonego oleju. Po winnicy oprowadzi Ciebie winiarz z sommelierem.

Po drodze do kolejnej winnicy wespniemy się na wieżę widokową, z której rozciąga się genialna perspektywa na Dolinę Dunajca, Beskidy i szczyty Tatr.

Następnym przystankiem będzie wytwórnia żywych octów rzemieślniczo robionych na bazie lokalnych owoców. Skosztujesz naturalnie robionych octów, poznasz ich smak i wybitne walory zdrowotne.

Czas na lokalny obiad. Ten zjesz na altanie, pośród winorośli, nad małym stawkiem, w Winnicy Dąbrówka. Do każdego dania zdegustujesz trzy wina specjalnie dobrane przez sommeliera, który powie Tobie o winnicy, parowaniu win z jedzeniem i zasadach świadomej degustacji.

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić