Komentowana Degustacja
na Winnicy z Sommelierem

parowanie win z lokalnymi produktami


ENOTarnowskie to najdynamiczniej rozwijający się region winiarski w Polsce!!!

Świetny klimat, wyjątkowe terroir, dziesiątki winnic, wieże widokowe, unikalne zabytki, stare zamki, trasy rowerowe i trekkingowe, a do tego cała gama przepysznych lokalnych produktów. I to wszystko w zasięgu Twojej ręki.

Jeśli lubisz lokalne wino i dobre lokalne jedzenie, ENOTarnowskie jest właśnie dla Ciebie!

Planując wypad do regionu winiarskiego, sam lub ze znajomymi, wybierz ENOTarnowskie. Skorzystaj z naszej elastycznej oferty, bez problemu dostosujemy się do twoich terminowych potrzeb.

Nasz Sommelier odkryje przed Tobą zasady degustacji wina oraz pokaże Tobie, jak łączyć wino z jedzeniem, by z jednego i drugiego wydobyć maksimum smaków i aromatów. A to wszystko na winnicach w otoczeniu cudownej natury i w klimacie slow…

Jesteś już gotów, by zabawić się smakami i aromatami? Zarezerwuj komentowaną degustację i parowanie win oraz lokalnych produktów z Sommelierem.

Zapraszamy do dobrej zabawy. To będzie wyjątkowe, niezapomniane i smaczne doświadczenie.

Po chwili pojedziemy do pierwszej z winnic: Winnicy Zadora, gdzie skosztujesz trzech win z deską lokalnych serów, pieczywa i lokalnie na zimno tłoczonego oleju. Po winnicy oprowadzi Ciebie winiarz z sommelierem.

Po drodze do kolejnej winnicy wespniemy się na wieżę widokową, z której rozciąga się genialna perspektywa na Dolinę Dunajca, Beskidy i szczyty Tatr.

Następnym przystankiem będzie wytwórnia żywych octów rzemieślniczo robionych na bazie lokalnych owoców. Skosztujesz naturalnie robionych octów, poznasz ich smak i wybitne walory zdrowotne.

Czas na lokalny obiad. Ten zjesz na altanie, pośród winorośli, nad małym stawkiem, w Winnicy Dąbrówka. Do każdego dania zdegustujesz trzy wina specjalnie dobrane przez sommeliera, który powie Tobie o winnicy, parowaniu win z jedzeniem i zasadach świadomej degustacji.

Komentowana Degustacja w Winnicy Zadora
Zapraszamy na degustację w wyjątkowej winnicy i w wyjątkowym otoczeniu. Będziemy Ciebie gościć w altanie znajdującej się na winnicy, pośród…
199.00 PLN
Komentowana Degustacja w Winnicy Dąbrówka
Altana i uroczy, drewniany domek z tarasem pośród winorośli, nad małym stawkiem z rybami, na nasłonecznionym, południowym stoku. Z widokiem…
199.00 PLN
Komentowana Degustacja w Winnicy Uroczysko
Jesteś na samej górze. Za Tobą tylko las, a przed Tobą piękny, duży dom z drewnianych bali. W nim na…
199.00 PLN
Komentowana Degustacja w Winnicy Janowice
250 metrów nad poziomem morza i jakieś 100 metrów nad wodami Dunajca. Ostry, południowy stok obsadzony jest szlachetnymi winoroślami. Na…
199.00 PLN


 

Informacje dodatkowe!


 

Menu może się nieco różnic – w zależności od sezonu. Podobnie wina – roczniki i etykiety zależą od dostępności.

Jeżeli masz specjalne życzenia kulinarne – jesteś wegetarianką – daj nam znać, przygotujemy dla Ciebie specjalne menu degustacyjne.

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić