Piknik z Koszem w Winnicach


Wyjątkowo, romantycznie, smacznie, eko i slow!

Zapraszamy Ciebie na romantyczny piknik do winnic winiarskiego regionu ENOTarnowskie.

Przygotowaliśmy kosz piknikowy pełen lokalnych specjałów, no i oczywiście dobrane przez sommeliera wino: białe, różowe lub czerwone!

Mamy kosz dla dwojga albo, gdyś chciał przyjechać ze znajomymi, dla czworga.

A co znajdziesz w koszu? Oczywiście wino, a poza nim wyłącznie lokalne, świeżo przygotowane przez tutejsze gospodynie, specjalnie na Twój przyjazd produkty. Między innymi: prołzioki, gomółki, olej tłoczony na zimno, warzywne pasztety, pikantne dżemy, tutejszą wodę mineralną, słodkie wypieki sezonowe.

Nie martw się zastawą: będziesz miał w koszu dużą serwetę, serwetki, drewniane sztućce i kieliszki na wino z grawerem – na pamiątkę.

Zatem! Nawet się nie zastanawiaj!

Przyjedź do nas do Rzuchowej, zwiedź najmniejszą w Polsce Winnicę Epigon, odbierz zamówiony kosz i wybierz się na romantyczny piknik na wybraną przez siebie winnicę. Podróż stąd do naszych winnic to maksymalnie kwadrans!

Tak, tylko kwadrans! Jesteś w regionie ENOTarnowskie, gdzie winiarstwo rozwija się najdynamiczniej w Polsce, a winnice wokół oferują winna najwyższej jakości i widoki, jakich nie zajdziesz nigdzie indziej: na Dolinę Dunajca, szczyty Beskidów i Tatr. A przy tym, tak dzisiaj bezcenną ciszę, niezmącony spokój i naturalny rytm przyrody.

Po chwili pojedziemy do pierwszej z winnic: Winnicy Zadora, gdzie skosztujesz trzech win z deską lokalnych serów, pieczywa i lokalnie na zimno tłoczonego oleju. Po winnicy oprowadzi Ciebie winiarz z sommelierem.

Po drodze do kolejnej winnicy wespniemy się na wieżę widokową, z której rozciąga się genialna perspektywa na Dolinę Dunajca, Beskidy i szczyty Tatr.

Następnym przystankiem będzie wytwórnia żywych octów rzemieślniczo robionych na bazie lokalnych owoców. Skosztujesz naturalnie robionych octów, poznasz ich smak i wybitne walory zdrowotne.

Czas na lokalny obiad. Ten zjesz na altanie, pośród winorośli, nad małym stawkiem, w Winnicy Dąbrówka. Do każdego dania zdegustujesz trzy wina specjalnie dobrane przez sommeliera, który powie Tobie o winnicy, parowaniu win z jedzeniem i zasadach świadomej degustacji.

Proponujemy Tobie piknik
w Winnicy Uroczysko, Janowice, Dąbrówka i Zadora

Każda urokliwie położona, w każdej powstają docenione, pełne energii, medalowe wina!

Piknik w Winnicy Uroczysko
Winnica zlokalizowana jest w Janowicach. Leży na południowym stoku skierowanym w stronę Dunajca. To mała, kameralna, hektarowa winnica, gdzie uprawiane…
150.00 PLN
Piknik w Winnicy Janowice
Jak nazwa wskazuje winnica leży w Janowicach na mocno nachylonym, południowo-zachodnim stoku, skierowanym ku Dunajcowi, na wysokości 250 metrów n.p.m.…
150.00 PLN
Piknik w Winnicy Dąbrówka
Winnica położona jest wyjątkowo malowniczo na południowym wzgórzu nad Dunajcem, a ze wschodu i zachodu osłaniają ją zalesione pagórki. Roztacza…
150.00 PLN
Piknik w Winnicy Zadora
Winnica leży w Szczepanowicach na południowo nachylonym wzgórzu na wysokości 280 metrów n.p.m. Ze wszech stron otaczają ją stare owocowe…
150.00 PLN

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić