Piknik w Winnicy Uroczysko

150.00 PLN

 Termin: sezonowo od 01 maja do 31 października

 Dni: cały tydzień

 Region: ENOTarnowskie

 Winnica: Uroczysko

 Godzina: odbiór kosza od g. 9.00 do 16.00; zwrot kosza do godz. 20.00

 Liczba osób: kosz na 2 lub 4 osoby

 W koszu: 1 lub 2 butelki wina (kosz na 2 / 4 osoby)

 Jedzenie: sparowane przez sommeliera lokalne produkty wytrawne i słodkie

 

*Transport z/do Tarnowa 20 zł osoba.

 

Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas lub zadzwoń +48 605 056 474
Nie możemy zawsze odebrać telefonu, więc najlepszym rozwiązaniem będzie jak wyślesz do nas email.

Winnica zlokalizowana jest w Janowicach. Leży na południowym stoku skierowanym w stronę Dunajca. To mała, kameralna, hektarowa winnica, gdzie uprawiane są zarówno szczepy charakterystyczne dla polskiego winiarstwa: Seyval Blanc, Jutrzenka, Hibernal, Rondo, Regent, Cabernet Cortis, Cabernet Cantor, jak i klasyczne vitis vinifery: Pinot Gris, Gewurztraminer czy Pinot Noir.

Na winnicy stoi nowo wybudowany dom z syberyjskich bali z sypialniami na piętrze oraz salonem i kuchnią na dole, i widokowym tarasem. A widoki stąd są zupełnie niesamowite: w dole meandrujący Dunajec, z północy gęsty las, ze wschodu i zachodu wzniesienia Pogórza, dalej łańcuchy Beskidów, a w tle szczyty Tatr. Poza tym obszerne trawiaste podwórko z ławami i ławkami, wędzarnia i miejsce na ognisko. Warto spróbować tutejszych win etykietowanych nazwami starosłowiańskich bóstw.

W swoim koszu dla dwojga z win znajdziesz różowego SWAROGA zrobionego – uwaga: z Pinot Gris! Ponadto: prołzioki, gomółki, olej tłoczony na zimno, warzywne pasztety, pikantne dżemy, tutejszą wodę mineralną, słodkie wypieki sezonowe.

W swoim koszu dla czworga z win znajdziesz SWAROGA oraz białą, delikatnie wytrawną MOKOSZ zrobioną z Jutrzenki. Ponadto: prołzioki, gomółki, olej tłoczony na zimno, warzywne pasztety, pikantne dżemy, tutejszą wodę mineralną, słodkie wypieki sezonowe.

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić